Log directory is not writable - please CHMOD plugins/log/logs to 777

Календарь

Календарь
УЗГОДЖЕНО
Президент осередку Федерації
спортивного орієнтування України
у Запорізькій області
Ярошенко С.П.
Фото
ЗАТВЕРДЖЕНО
Начальник Управління
у справах сім'ї, молоді та спорту при
Запорізькій облдержадміністрації
Лобанов В.Є.

Зведений календарний план змагань зі спортивного орієнтування на 2016 рік
Осередок Федерації спортивного орієнтування України у Запорізькій області

Січень
ДатаЗмагання Місце проведенняВідповідальний
1
Новорічний стартГребний канал, Південний мкрнСемісинов Михайло, моб.тел.0992735111
3
Кубок МішоноваДніпропетровськРудаков В.М.
10
Командна першість міста "Берег левій - берег правій"Великий Луг Ярошенко Сергій
17
Сніжинка-1о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
24
I етап Кубка Іменинника (квест-орієнтування)парк Енергетиків Храпун Іра, т. 0952353225
31
II етап Кубка Іменинникапарк "Радуга" Бухтіярова Людмила, т. 0964114112
Лютий
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
7
Сніжинка-2о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
14
Сніжинка-3о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
21
Чемпіонат області на маркованій дистанції Великий ЛугЯрошенко С.П. тел. 0504849312 Чепур О.В. тел. 0982127950
26-28
Особистий чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки) рогейн, 3 годиниХерсонська
Березень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
6
Зимова першість міста о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
8
Святковий старт Гребний канал Семісинов Михайло, тел. 0992735111
13
Чемпіонат Запорізької області (спринт) + розважальна святкова програма "Масляна" Запорізький Дуб Ярошенко С.П. тел. 0504849312, 061-2128798
17-21
Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки). Кубок України (1етап, рогейн, 6 годин) Дніпропетровська
27
Відкрита першість м.Запоріжжя по орієнтуванню на велосипедах (МТБО)> ДамахаЧепур Олександр
25-28
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків, Кубок України (2 етап, рогейн, 12 годин)Херсонська обл.
Квітень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
30.03-4.04
Кубок України (1-3 етапи, КУ спринт - 1 етап), чемпіонат України серед ДЮСШ зі спортивного орієнтування (бігом,IV ранги) Херсонська обл.
3
Чемпіонат Запорізької області на середніх дистанціях, кубок ІменинниківПлавніКитайчук Олександр 0677999231, Троян Олексій
10
Спортивне орієнтування. Залік тур зльоту ЗТР о.Хортиця Махонько Є.І. тел.0997592350
14
«Бегущий город». Зачет в Чемпионат области по спринту Парк «Радуга» Чепур О.В. тел. 0982127950
17
Меморіал "Пам'ять"о. ХортицяПох Лілія, тел.0673082705
21
«Бегущий город». Зачет в Чемпионат области по спринту Парк «Алюминиевая балка» Чепур О.В. тел. 0982127950
15-19
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, бігом), Кубок України (4-5 етапи, КУ спринт - 2 етап)Полтавська
24
Приз открытия сезона т/к "Орбита" Дамаха Бухтиярова Л. Ф., Ярошенко С. П.
28
«Бегущий город». Зачет в Чемпионат области по спринту Парк «ЗТЗ» Чепур О.В. тел. 0982127950
Травень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
29.04-2.05
Орловська багатоденкаОрловщина(середні)Заєрко Валерій, т. 0675980632 (056) 377-45-75,zaera@mail.ru.
5
«Бегущий город». Зачет в Чемпионат области по спринту Парк «Перемоги» Чепур О.В. тел. 0982127950
5-10
Чемпіонат України (командний дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування бігомЗакарпатська
12
«Бегущий город». Зачет в Чемпионат области по спринту Парк «Дубовий гай» Чепур О.В. тел. 0982127950
15
III етап Кубка ІменинникаКосмічний мкрнГордієнко Олег тел.067-6480864
19-22
Чемпіонат України, Кубок України (1-3 етапи ) зі спортивного орієнтування на велосиедахЗапоріжжя
29
IV етап Кубка Іменинника о.ХортицяПох Лілія, тел.0673082705
27-29
Кубок партизанської іскриЮжноукраінськ Д’яченко Георгий 0509178631
Червень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
3-5
«Самарський комарик»Кочережки (спринт, довга, нічні, середня)Заєрко Валерій, т. 0675980632
(056) 377-45-75,zaera@mail.ru.
3-5
Відкрита першість з орієнтування на байдарках: «Архіпелаг-О»-2016база відпочинку "Новоселиця"Балабанов Павло
12
Першість містао.ХортицяПох Лілія, тел.0673082705
10-13
Чемпіонат України, Кубок України (4-6 етапи ) зі
спортивного орієнтування на велосипедах
Кіровоградська
19
Відкрита першість Мотор-СічО.СідластийЯковлєв Ю.П.
17-20
Кубок України (8-9 етап). Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування бігомЗакарпатська
24-26
Кубок України (10 етап). Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування бігомСумська
28
Чемпіонат області ( рогейн, 4 год.) на День Конституціїо.ХортицяШевчук Володимир
Липень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
3
Першість міста " Вода з піском"ПлавніЯрошенко С.П. тел. 0504849312, 061-2128798
9-11
Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки) на надкоротких дистанціях (рогейн, 3 години)Чернівецька
15-17
Тріатлон «Квест-атлон» (вело-байда-орієнтування). Дежавю. Пісчанка "Вікон"Конов В.І.
15-18
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків (рогейн, 24 години) Чернівецька
17-24
Командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування бігомСумська
Серпень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
5-13
Чемпіонат світу серед ветеранів зі спортивного орієнтування (бігом)Естонія
14
V етап Кубка ІменинникаДамахаФесенко Станіслав
21
VI етап Кубка Іменинникао. Хортиця Нотич Наталі
24
Командна першість міста "Вибір на трьох" на День Незалежностіо. ХортицяЯрошенко Сергій
28
Відкрита першість с/к "Сіріус" - "Спека-2016"с. СугаківкаМурзин Олександр 050320348
28
VII етап Кубка ІменинникаХортицький мкрн Чепур Олександр 0982127950
Вересень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
3-4
Всеукраїнські змагання ветеранів "Майстер 2016" Сумська
11
Чемпіонат Запорізької області ДніпрельстанЯрошенко С.П. тел. 0504849312, 061-2128798
16-18
Естафета одного учасникаШульгівка (Дніпропетровська)Фільченко М.М.
18
Кубок ДніпроГЕС - I етап о.Хортиця td> Пох Лілія, тел.0673082705
24-25
Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської мололоді "Азимут-2016"" Дубовий гай " , ДамахаЗапорізький ОЦТіКУМ
22-25
Кубок України (7-9 етапи ) зі спортивного орієнтування на велосипедахКиїв
22-26
Чемпіонат України на спринтерських дистанціях, Кубок України (КУ спринт - 4-5 етап, фінал)Сумська
Жовтень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
1
Особисто-командна першість м. Дніпропетровська «Кубок пам'яті друзів»РешкутКонов В.І.
2
Лілін Кубок Рясна Любов 0963775745
9
Кубок ДніпроГЕС - II етап о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
14
День захисника України
18
Кубок Іменинників Великий Луг (Санаторій)Ярошенко Сергій
Листопад
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
6
Осінній марафон За призначенням Шевчук Володимир
13
IX етап Кубка Іменинника " Пам'ять"урочище "ВирваЧепур Олександр 0982127950
20
Ветерани-молодь I о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
27
Ветерани-молодь I I о.Хортиця Пох Лілія, тел.0673082705
Грудень
ДатаЗмаганняМісце проведенняВідповідальний
3-4
Зимовий чемпіонат Дніпропетровської області «Закриття сезону» c. Кировське Мусатов В
18
X етап Кубка Іменинника о.ХортицяКучерук Андрій
24
Нічні змагання «Ночной дозор»О.Хортиця Китайчук Олександр, тел.0677999231
25
Кубок ІменинниківО.ХортицяКолодін Анатолій

 9.8 - 8 votes 

 

Language - GOOGLE


Другие новости



Запорожье. Городской портал.



Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: